Które rozwiązanie jest lepsze dla dzieci: osłona przeciwsłoneczna na szyby samochodu czy przyciemnianie szyb/ montaż folii przeciwsłonecznej?

by wiktor

Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku jak najlepszą ochronę. Często decydują się na montaż osłon przeciwsłonecznych na tylnych szybach samochodowych, aby zabezpieczyć wzrok dziecka przed promieniami słonecznymi w trakcie podróży do przedszkola czy na wakacje.

Niestety, słońce często dociera do wnętrza samochodu przez szczeliny przy krawędziach szyb, co może być uciążliwe dla dzieci. Osłonka, choć prostsza w montażu i przyjemna dla dzieci pod względem ulubionych bajkowych postaci, nie zapewnia ochrony przed nagrzewaniem się pojazdu ani oślepiającymi promieniami słonecznymi.

Naszym zdaniem skutecznym i trwałym rozwiązaniem jest zastosowanie folii przeciwsłonecznej na tylnych szybach samochodu. Poza zapewnieniem ochrony przed promieniami UV, folia przeciwsłoneczna zmniejsza nagrzewanie się wnętrza pojazdu oraz zapewnia większą prywatność pasażerom. Ponadto, po kilku dniach od montażu folii można na nią nałożyć kolorową osłonkę, która będzie przyjemna dla dzieci.

Przyciemnianie szyb nie jest tylko cechą samochodów sportowych czy limuzyn. Wiele osób decyduje się na to rozwiązanie ze względu na dzieci podróżujące z tyłu samochodu.

Zachęcamy do odwiedzenia FOLSZYB – Przyciemnianie szyb w Warszawie celem zobaczenia, czy folia przeciwsłoneczna spełni Państwa oczekiwania, a przede wszystkim oczekiwania Waszych dzieci! Przyjazd i przymiarka do niczego nie zobowiązuje. Podczas niezobowiązującego spotkania nasz montażysta przyłoży wybraną przez Państwa szybę do samochodu celem wybrania odpowiedniego dla stopnia przyciemniania. Proszę się nie krępować i na spokojnie sprawdzić – stojąc na zewnątrz i siedząc w środku samochodu – czy wybrana folia przeciwsłoneczna jest dla Państwa odpowiednia czy sprawdzamy inną. Cana jest taka sama niezależnie od wybranego stopnia przyciemnienia. 

Podczas gdy my zajmiemy się montażem, zapraszamy do naszej poczekalni na film, popijając aromatyczną kawę i chrupiąc popcorn. Wiemy, że jakość usługi ocenia się kompleksowo – dlatego dbamy o to, aby przyciemnianie szyb było bezkonkurencyjnie perfekcyjne, a czas który Państwo u nas spędzą – niezwykle przyjemny.

Rekomendacje naszych klientów są dostępne tutaj: https://www.folszyb.pl/rekomendacje

W cenie otrzymują Państwo:

– Certyfikat na oklejone szyby (wkładka do dowodu rejestracyjnego) wydany przez Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych oddział Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie o numerze R43-0730-ICiMB

– 7 lat gwarancji na folię (nie wyblaknie, nie zmieni koloru na ciemny fiolet – co pojawia się przy montażu tanich chińskich folii, zachowa wszystkie parametry jeżeli chodzi o np. odbijanie promieni UV)

– 7 lat gwarancji na montaż folii (folia nie będzie się marszczyć, nie powstaną bąble, folia nie odklei się od szyby)

You may also like

Leave a Comment